To najbardziej niezwykła gra na Unreal Engine 5, jaka kiedykolwiek powstała

Twórca pracujący w Unreal Engine 5 stworzył bardzo sprytną grę platformową, która nadaje nowe znaczenie terminowi "materiał w silniku gry". Co w niej takiego niezwykłego?

Niezwykła gra na Unreal Engine 5
Niezwykła gra na Unreal Engine 5

Użytkownik Twittera i twórca gier @BP__Systems niedawno udostępnił materiał filmowy ze swojego najnowszego projektu w Unreal Engine 5. Jak wyjaśnia tweet, twórca stworzył poziom gry platformowej, który składa się wyłącznie z funkcji i węzłów, dostępnych w edytorze Unreal Engine, gdzie w zabawny sposób pokazuje,  co się dzieje "pod maską",  podczas gdy grasz w grę.


W grze poruszamy się maleńką postacią, w kształcie człowieka, która biega i skacze wzdłuż projektu, pojawiającego się w Unreal Engine 5. Sam tor składa się z różnych funkcji, ale obejmuje również bardziej tradycyjną mechanikę gry. Co ciekawe, gra pozwala podnieść broń i wziąć udział w walce z bossem.

Tagi:
Komentarze (0)
    Dodaj komentarz
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane