Przedsprzedaż Mortal Kombat 1, dostęp do bety otwarty

Pre-order Mortal Kombat 1, wkrótce się kończy. Sprawdźmy co dostaniemy, zamawiajć grę w przedsprzedaży.

Mortal Kombat 1. Dostęp do bety 18-21 sierpnia.
Mortal Kombat 1. Dostęp do bety 18-21 sierpnia.

Wydawca Warner Bros. Games, oferuje 3 edycje gry w pre-orderze. 

 • Edycja Standardowa 
 • Edycja Premium
 • Edycja Kolekcjonerska

Edycja Standardowa zawiera tylko podstawową wersję gry. grywalną postać Shang Tsunga (dostępne tylko w pre-orderze), wczesny dostęp do wersji beta (tylko w pre-orderze). Premierę gry zaplanowano na 19 września.

Edycja Premium zawiera sporo bonusów. Poza dodatkami, które są w Edycji Standardowej, datkowo jest 6 nowych grywalnych postaci,  5 nowych postaci Kameo,  1 tydzien wcześniejszeego dostępu do postaci z DLC, skrórka Jean-Claude Van Damme'a dla Johnnyego Cage'a, 1250 Smoczych Kryształów (waluta w grze). Dostęp do gry 14 września.

Edycja Kolekcjonerska to gratka dla kolekcjonerów. Poza wszystkimi bonusami z Edycji Standardowej i Premium, dodatkowo otrzymamy: 2700 Smoczych Kryształów (waluta w grze), Figurka Liu Kanga zaprojektowana przez COARSE, z charakterystycznymi święcącymi w ciemności detalami, o wysokości 41 cm, grafika od COARSE, inspirowana grą Mortal Kombat 1, ekskluzywna skórka Liu Kanga z limitowanej edycji, inspirowana figurką COARSE, ekskluzywne metalowe pudełko. Dostęp do gry 14 września.

Zamówienia przedpremierowe przyjmowane są do 23 sierpnia. Gra będzie dostępna 19 września, na PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Edycja Kolekcjonerska, dostępna tylko na konsole Playstation 5 i Xbox Series X|S.

Tagi:
Komentarze (0)
  Szanujemy Twoją prywatność
  W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

  Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

  Ustawienia zaawansowane