Dyrektor Overwatch 2, zareagował na dużą ilość negatywnych komentarzy

Premiera Overwatch 2 na platformie Steam, w zeszłym tygodniu, wywołała spore zamieszane wśród graczy.  Jednak masowa ilość nagatywnych komentarzy, spowodowała, że obecnie, gra  ma najniższą ocenę na Steam, od czasu premiery.

Overwatch 2 - fala krytyki
Overwatch 2 - fala krytyki

Fala krytyki, jaka zalała Overwatch 2 po premierze, spowodowała reakcję Aarona Kellera, dyrektora gry Overwotch 2. Na swoim blogu, podzielił się on, swoimi przemyśleniami, w którym odniósł się do premier gry. Z ponad 140 tysięcy recenzji na Steamie, Overwatch 2 uzyskał status "Przytłaczająco Negatywna". 

Najwięcej krytyki było, związane z anulowaniem mechaniki PVE, który został ogloszony w 2019r. Jak sam przyznaje: "To ogłoszenie dotyczyło ambitnego projektu, który ostatecznie nie mógł być zrealizowany." Dyrektor na swoim blogu, zapewniał, że zespół pracuje nad ulepszaniem Overwatch 2 i zobowiążał się, do poprawienia gry.

Fani, którym leży na sercu, los gry, postanowili wesprzeć grę, poprzez utworzenie kampani na Twitterze o hasztagu #OWDevAppreciation2023. Arran Keller także wział udział w kampanii, wyrażając wdzięczność graczom, za wsparcie.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane