Od dziś można zamawiać Xbox Series X Console Wraps, Nakładki na konsolę mają pojawić się w tym roku.

Jeśli znudził się wam, zwykły wygląd Xbox Series X,  to od dziś, czyli 21 sierpnia, została otwarta przedsprzedaż nakładek na konsolę Microsoftu

Nakładka na konsolę Xbox Series X
Nakładka na konsolę Xbox Series X

Zamiast kupować kolekcjonerskie i limitowane edycje konsoli Xbox, Microsoft wprowadza, nakładki na konsolę Xbox Series X, dzięki którym, można spersonalizować własną konsolę. Do wyboru są trzy efektowne projekty – projekt Starfield, który doskonale pasuje do niedawno wprowadzonego kontrolera i zestawu słuchawkowego Starfield, a także wprowadzamy dwa kolory kamuflażu do wyboru, Arctic Camo i Mineral Camo.

Przy projektowaniu nakladek, każdy szczegół był wzięty pod uwaŋę aby zapewnić poprawne działanie konsoli.Wszystkie otwory wentylacyjne są otwarte, a na dole osłon dodano małe nóżki, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza przez konsolę. Wykonane są z okładzin z solidnym rdzeniem, ułożonymi warstwowo z zaawansowanymi technologicznie wykończeniami z tkaniny. Owijki są zawijane wokół konsoli, obudowa zamkana jest na rzep. Wnętrze jest zadrukowane silikonowymi wzorami, które utrzymują obudowę na miejscu.

Inspirowane Starfieldem nakładka na konsolę, wygląda jak pokładowy moduł awioniki, który wpiera Cię podczas przygód. Wewnętrzne komponenty konsoli są wyróżnione za pomocą zarysowanego panelu dostępu i grafiki inspirowanej grą.

Nakładki do Xbox Series X: Artic Camo i Mineral Camo

Drugi wzór nakładki, posiada leśny kamuflarz. Są dwa dwa rodzaje kamuflarzu, z paletą kolorów, szarą Mineral Camo i białą Arctoc Camo. Ten drugi odzaj, daje neutralny efekt, natomiat pierwszyi, jest w nowoczesnym odcieniu błękitu i fioletu.

Wsystkie wersje, mają wewnętrzną delikatną tkaninę, wysoki połysk, oraz silikonowy nadruk moro.

Nakładki Arctic Camo i Mineral Camo Xbox Series X Console Wraps, będą dostępne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 10 listopada, a Mineral Camo w Europie 10 listopada. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj w sklepie Microsoft Store w cenie 44,99 USD.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane