Nowa Gra Starfield od Bethesda: Odkrywanie Nieznanych Światów

Bethesda zapowiedziała swoją najnowszą grę, Starfield, która obiecuje zupełnie inne podejście do eksploracji.  Reżyser Todd Howard wyraża jednak pewne obawy, czy nowa formuła przypadnie do gustu wszystkim graczom.

Starfield Bethesda
Starfield Bethesda

Gra oferuje ponad 1000 grywalnych planet jako otoczenie, w której, sposób eksploracji różni się od innych tytułów studia.

" W Starfieldzie nie zostaniesz wrzucony do świata tak jak w Skyrimie," powiedział Todd Howard w wywiadzie dla magazynu GQ.
"Twoja wędrówka wygląda zupełnie inaczej."

Szczególnie zwraca uwagę na  pierwsze opuszczenie statku na nowej planecie i patrzenie na nowe otoczenie.

"Myślę, że ten moment działa prawie za każdym razem," powiedział Howard.
"Kiedy spoglądasz na krajobraz, a gwiazda zachodzi. To wszystko jest w pewnym sensie symulowane. W tej grze dzieje się to po prostu."

Nie trzeba chyba dodawać, że Starfield to ogromna gra - tak ogromna, że sam Howard był zaskoczony, jak wielka się okazała. Z tyloma różnymi planetami do odkrycia, gra nie wygląda jak jedno gigantyczne, spójne środowisko, ale raczej jak mnóstwo różnych światów, między którymi można podróżować.

Do premiery, został niecały tydzień, już zacieramy ręce, aby odwiedzić nowe światy.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane