Titan Quest 2. Po 17 latach, ogłoszono wydanie następcy Diablo.

Zapowiedzianą przez THQ Nording kontynujację APRG w starożytnym greckim świecie, pojawia się jako Titan Quest 2. 

Titan Quest 2 - uznawany za następca Diablo
Titan Quest 2 - uznawany za następca Diablo

Na prezentacji THW Nordic showcase, wydawca pokazał wiele produkcji, w wśród których, byłą kontunuacja z 2006 roku seria Titan Quest.

Pierwsza część Titan Quest przeniosła nas do starożytnej Grecji, gdzie walki z potworami były na porządku dziennym. W kontynuacji seri Titan Quest 2, otrzymamy elastyczny system postaci, w którym, łącząc różne specjalizacje, możesz zbudować unikalną klasę. Sztuczna inteligencja przeciwników jest na wysokim poziomie, a w warce pomocny będzie system tworzenia affiksów. Titam Quest 2 posiadać będzie opcję Online, gdzie będzie można zagrać z wieloma osobami jednocześnie.

Świa gry jest przepiękny, króry został ręcznie stworzony. Ale może nie być to dobrą wiadomością, gdzie obecnie w wielu produkcjach, mamy proceduralnie generowane poziomy, które urozmaicają rozgrywkę, Produkcja otrzyma polską wersję kinową z napisami. Niestety, jeszcze nie poznaliśmy daty premiery ani ceny Titan Quest 2. Gra powstała dzięki niemieckiemu studiu Grimlore Games,  znanej z takiej produkcji jak SpellForce 3. Studio pracuje nad kolejnym tytułem ARPG o nazwie Projekt Minevra, ale jeszcze nic o niem nie wiadomo.


Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane