Czy tak będzie wyglądać PS5 Slim? Wyciekły materiały.

Z nieoficjalnych żródeł wiadomo, że Sony pracuje nad nową wersją PlayStation 5, nazywaną przez internautów PS5 Slim. Niedawno wyciekły zdjęcia oraz film prezentujący nowy model model PS5, który wygląda na nieco mniejszy.

Wyciekły materiały na temat prawdopodobnej konsoli PS5 Slim
Wyciekły materiały na temat prawdopodobnej konsoli PS5 Slim

Pierwsze zdjęcie PS5 Slim wyciekło dzisiaj na chińskim forum. Niedługo później, pojawił się film, który pozwala lepiej przejrzyjeć się urządzeniu. Film autorstwa Better Way Electronics, australijskiego specjalisty od napraw PlayStation, pokazuje plastikową obudowę potencjalnego przyszłego modelu PS5. Ma wybrzuszenie na odpinany napęd dysków,  oraz podwójny port USB-C z przodu zamiast po jednym USB-C i USB-A, jak to jest w obecnym modelu PlayStation 5 (PS5).

Udostępnione materiały potwierdzają słowa Toma Hendersona, który zapowiadał, że nie powinniśmy spodziewać się wielu zmian w porównaniu do starszego modelu PS5.
Nie wiadomo, czy prezentowany materiał nowego modelu PS5, jest prawdziwy, ale śledzimy temat i będziemy informować na bieżąco.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane