STALKER 2 w grywalnej postaci pojawi się na targach Gamescom 2023. Kiedy premiera gry?

Jak wynika z doniesień Insider Gaming, Stalker 2 ma pojawić się na targach Gamescom 2023. Zapowiadają, że ma to być grywalna wersja, jednak nie wiadomo, czy w takiej  postaci będzie na premierę.

STALKER 2 na Gamescom 2023
STALKER 2 na Gamescom 2023

Od pewnego czasu, mówiło się, że S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Czarnobyl, ma mieć premierę 1 grudnia 2023. Sklep Plaion w Niemczech, zdaje się potwierdzać tą datę, który w przeszłosci potwierdzał skutecznie inne premiery, niektórych tytułów. Deweloper GSC Game World, twórca serii, był nękany przez rosyjskich hakerów, co spowodowało pewne opóźnienia, przy produkcji tego tytułu.

Długo czekaliśmy na kontynuację, od czasu Zewu Prypeci z 2009 roku, mineło przeszło 14 lat. Przez pewien czas, nie było pewne, czy kontynuacja, wogóle będzie, ale fani jednak się doczekali i według nieoficjalnych doniesień,  premiera ma być już w tym roku.


Prezentowane przecieki, z gry, wyglądały fantastycznie i już nie możemy się doczekać, by w nią zagrać. W produkcję S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Czarnobyl będzie można zagrać na targach Gamescom, które potrwają od 23 do 27 sierpnia, co ma być  główmą atrakcją wydarzenia.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane