Nieoczekiwane połączenie Final Fantasy 14 i Fall Guys - Crossover zapowiada nowe kostiumy i minigrę

Podczas Final Fantasy XIV Fan Fest, producent i reżyser Naoki Yoshida ogłosił nieoczekiwane połączenie Final Fantasy 14 z Fall Guys. Od 22 sierpnia,  gracze będą mogli kupić przepustkę "Warrior of Light Fame Pass", który będzie dostępny przez sześć tygodni.

Final Fantasy 14 i Fall Guys
Final Fantasy 14 i Fall Guys

Dzięki wpisowi na blogu Fall Guys, wiemy, że crossover Warriors of Light w Fall Guys rozpocznie się 22 sierpnia i wprowadzi osiem nowych kostiumów. W trakcie wydarzenia gracze będą mogli zakupić następujące kostiumy: Alphinaud, Alisaie, Dragoon, Namazu, Fat Chocobo, Fat Black Chocobo, Goobbue i kostium Białego Maga. Oprócz skórek, niewiele wiadomo o tym wydarzeniu, ale na podstawie wcześniejszych crossoverów istnieje prawdopodobieństwo, że w Final Fantasy 14 zostanie również wprowadzona mapa lub tryb inspirowany FF14.

Tymczasem wydarzenie Final Fantasy 14 będzie częścią patcha 6.5, który pojawi się w przyszłym roku. Aby rozpocząć grę, gracze będą musieli odwiedzić Gold Saucer, a następnie unikać szeregu pułapek podczas ścigania się do mety, podobnie jak w Fall Guys.

Tagi:
Szanujemy Twoją prywatność
W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

Ustawienia zaawansowane