Nadchodząca strzelanka "Cosmic Horror" dostępna tylko na konsolach nowej generacji

Quantum Error nigdy nie miało trafić na Xbox One. Studio Teamkill Media anulowało także wersję na Playstation 4

Strzelanka Quantum Error studia Teamkill Media
Strzelanka Quantum Error studia Teamkill Media

TeamKill ujawnił, że nie będzie na PS4 nadchodzącej gry, Quantum Error, z powodu ograniczeń sprzętowych. Kosmiczna strzelanka z horrorem jest teraz dostępna tylko na PC i konsole nowej generacji.

„Niestety będziemy musieli anulować QE w wersji na PS4. Nawet jeśli gra była tworzona od początku na PS5, wciąż mieliśmy nadzieję, że uda nam się stworzyć wersję na PS4, ale przy poziomie jakości, który osiągnęliśmy z QE z rozgrywką działającą w 60 klatkach na sekundę, doszliśmy do wniosku, że nie ma sposobu, abyśmy dostarczyli wersję na PS4, która dorównywałaby temu, co ma dostarczyć PS5” – wyjaśnił TeamKill na Twitterze.

Studio kontynuowało: „Wersja na PS4 wymagałaby zbyt wielu zmian w ustawieniach i zmianach zasobów, oświetlenia i wielu innych elementów, aby działała, a biorąc pod uwagę różnicę w pamięci i wolniejszą prędkość dysku twardego, byłoby to zupełnie inne doświadczenie, które nie będzie się równać z wersją wersji na PS5 i byłoby to nie fair w stosunku do graczy na PS4”.

Tagi:
Komentarze (0)
    Dodaj komentarz
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane