Minecraft z nowym DLC: Teenage Mutant Ninja Turtles. Zobacz czy warto.

Ciesząca się popularnością kultowej kreskówki z lat 80., Teenage Mutant Ninja Turtles (Nastoletnie Żółwie Ninja) właśnie wkroczyły do świata Minecrafta wraz z nowym DLC.

Minecraft: Teenage Mutant Ninja Turtles
Minecraft: Teenage Mutant Ninja Turtles

Masz możliwość zostania jednym z czterech ulubionych żółwi-ninja - Leo, Raph, Mikey lub Donnie, w świecie inspirowanym kreskówką z 1987 roku. Staw czoło Shredderowi i jego złemu Foot Clanowi w sześciu kultowych lokalizacjach, od centrum Wielkiego Jabłka, przez kanalizację, aż po siedzibę Channel 6 i Wymiar X (O rany!).

Co tym razem knuje osławiony Shredhead? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - na pewno chce uczynić z żółwiowatego zupełnie inny rodzaj zupy. Odwiedźcie kryjówkę Żółwi i posłuchajcie mądrych słów Mistrza Splintera, albo trenujcie swoje umiejętności w dojosie.

Uważajcie na liczne siły Foot, mouserów i innych nikczemnych pomocników, na których będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności ninja. Przygotujcie się także na dziewięć wymagających walk z bossami, w których zmierzą się ze znienawidzonymi przeciwnikami, takimi jak Leatherhead, Bebop, Rocksteady, Krang i oczywiście sam Shredder. To będzie prawdziwa jazda!

DLC obejmuje również aż 16 unikalnych skórek postaci, w tym 4 zainspirowane najnowszym filmem TMNT: Mutant Mayhem. Co więcej, w Szatni dostępnych jest 14 przedmiotów do tworzenia postaci z motywem Żółwi

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane