Do sieci wyciekł gameplay Harry Potter: Quidditch Champions

Jedna z najwiekszych premier tego roku Hogwart Legacy, bije rekordy sprzedaży. Gra sprzedała w ciągu pierwszych dwóch tygodni po premierze, w  12 milionach, zarabiając 850 milionów dolarów. Brakowało jednak w niej Quidditch'a, znanego wszystkim fanom serii świata Harrego Pottera. W kwietniu 2023 r. Warner Bros zapowiedział nową grę jaką jest Harry Potter: Quidditch Champions.

Wyciekł gameplay Harry Potter: Quidditch Champions
Wyciekł gameplay Harry Potter: Quidditch Champions

W ostatnich dniach zostały rozpoczęte zamknięte betat testy gry. Oczywiście testetyrz, z pewnością podpisywali NDA (umowę o zachowanie poufoności), jednak nie ochroniło to produkcji, przez przeciekami. W sieci pojawił się gameplay, dzięki któremu poznaliśmy sporo szczegółów dotyczących samej rozgrywki. Sam gameplay został udostępniony na Reddicie, jednak dość szybko został usunięty.

Harry Potter: Quidditch Champions ma na celu odtworzenie magii Quidditcha, który został przedstawiony serii o Harrym Potterze. Dzięki tej produkcji gracze będą mieli szansę doświadczyć dreszczyku emocji podczas meczów quidditcha z innymi czarownicami i czarodziejami. 

Z udostnionego materiału, dowiadujemy się, że gracze mogą dostosować wygląd swojej postaci, jak i całej drużyny, za pomocą róznych typów budowy ciała. Pozwala ozdabiać postacie za pomocą wielu przedmiotów takich jak koszulki, czy okulary, a nawet wybierać wygląd mioteł. Dodatkowo produkcja pozwala wcielić się w znane postacie, takie jak Harry Potter czy Ron Weasley. Oczywiście, dostępne są tylko te postacie, które grały w Quidditcha w setii o Harry Potterze.


W trakcie gry zdobywamy więcej dodatków, do upiększania siebie i swoich zawodników, takich jak różdźki czy miotły. Przedmioty są podzielone na "rzadkie" i "pospolite", można je także kupić za walutę w grze. Sama rozgrywka wygląda imponujące, latające tłuczki, kafel i złoty znicz. Udostępniony materiał niewiele pokazał, jeśli chodzi o postać szukającego, pozostaje nam czekać na oficjalny materiał.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane