Premiera myszek Razer Cobra Pro i Razer Cobra - nowa seria idealna do gier!

Razer, światowa marka lifestyle'owa dedykowana graczom, wprowadza innowacyjną serię myszek Razer Cobra, która redefiniuje funkcjonalność w świecie gamingu. Nowa linia myszek łączy najważniejsze cechy myszek Razer z klasyczną, symetryczną formą. 

Razer Cobra Pro
Razer Cobra Pro

Jak pisze Barrrie Ooi, Szef Działu Gamingowego Razer

"Na rynku brakowało myszek, które oferowałyby zrównoważone, wciągające doznania gamingowe. Zainspirowani tą obserwacją, stworzyliśmy całkiem nową serię Cobra, która wyróżnia się jako najbardziej immersyjna, bogata w funkcje mysz bezprzewodowa, o symetrycznym kształcie, dostępna na rynku, i nie możemy doczekać się, aż nasi użytkownicy sami ją przetestują."

Z siedmioma przyciskami na górze, dwoma na boku i jednym na spodzie, Cobra Pro definiuje dostępność, oferując nieograniczone możliwości dla szybkich komend. Oprócz tego, ciekawe możliwości ukryte są w funkcji Hypershift od Razer, która tymczasowo aktywuje dodatkowy zestaw funkcji na istniejących przyciskach, co otwiera zupełnie nowy wymiar rozgrywki. Pięć profili pamięci na pokładzie, łatwo konfigurowanych za pomocą Razer Synapse, można przełączać na spodzie myszki, umożliwiając płynne przełączanie profili dopasowanych do różnych scenariuszy gry.

"Możliwość przełączania między moimi preferencjami myszy, optymalizując je dla różnych tytułów, to zmieniający grę element dla mnie" - powiedział Mizkif, Współzałożyciel OTK i Streamer na Twitchu. "Nie mogę również przestać zachwycać się efektem RGB w moim zestawie gamingowym - dodaje mnóstwo kolorów i zabawy na moim biurku."

Mysz Razera, oferuje technologię Chroma RGB, który jest  największym ekosystem oświetlenia dla urządzeń gamingowych, oferujący 16,8 miliona kolorów, mnóstwo efektów oświetleniowych oraz integrację z ponad 250+ grami. Nowa funkcja Smart Dimming w linii Cobra pozwala graczom automatycznie oszczędzać energię baterii podczas gry, a w trakcie aktywnego użytku przywraca pełne oświetlenie Chroma.

Tagi:
Szanujemy Twoją prywatność
W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

Ustawienia zaawansowane