Microsoft oferuje nową, dynamiczną tapetę dla posiadaczy Xbox z kontrolerem Stormcloud Vapor!

Microsoft wprowadza nowy kontroler Stormcloud Vapor, który z pewnością przyciągnie uwagę uzytkowników Xboxa. Kontroler w fioletowym odcieniu będzie dostępny za £65 ($70) i trafi na rynek Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i innych krajów już we wtorek, 8 sierpnia.

Kontroler Xbox Stormcloud Vapor
Kontroler Xbox Stormcloud Vapor

Najciekawszą nowością jest to, że każdy zakupiony kontroler odblokuje specjalną, dynamiczną tapetę Stormcloud Vapor na konsoli Xbox. Proces jest banalnie prosty - wystarczy połączyć kontroler z konsolą, aby cieszyć się nową tapetą. Co więcej, zdaje się, że możesz udostępnić tapetę swoim znajomym, jeśli chcieliby ją mieć na swoich konsolach.

Nowy kontroler Xboxa Series X/S, One Home, zapewnia około 40 godzin działania na jednym ładowaniu i korzysta z technologii Bluetooth i bezprzewodowej komunikacji z konsolami Xbox Series X/S, Xbox One oraz PC, a także urządzeniami z systemami iOS i Android.

Microsoft podkreśla, że każdy kontroler będzie wyglądał nieco inaczej, prawdopodobnie z powodu ręcznego, wirującego efektu farby, który jest stosowany indywidualnie na każdym egzemplarzu.

W jednym z wpisów na blogu opisano kolor kontrolera jako "ciemną granatową", ale widocznie są osoby, które dostrzegają jego fioletowe zabarwienie. Niezależnie od tego, kolor przyciąga wzrok.

 

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane