Tennocon 2023 już niedługo, będą darmowe bonusy

Fani gry Warframe, mogą już wkrótce spodziewać się niezwykłego wydarzenia. Dnia 26 sierpnia rozpocznie się TennoCon 2023 - coroczna konferencja gry, organizowana przez firmę Digital Extremes. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ firma obchodzi 10-tą rocznicę premiery swojej flagowej produkcji.

Gara Pime Waframe
Gara Pime Waframe

Najważniejszym punktem TennoCon 2023 będzie udostępnienie specjalnych nagród na platformie Twitch.. Wśród tych nagród znajduje się Gara Prime - nowa, ekskluzywna wersja jednej z ulubionych postaci, oraz nowy karabin Gotva Prime. Obie te nagrody są prezentem dla wiernych graczy, których oddanie przyczyniło się do rozwoju Warframe na przestrzeni dziesięciu lat.

Rozpoczęcie oficjalnych obchodów zaplanowane jest na 26 sierpnia. Jednakże, firma Digital Extremes już teraz dzieli się z fanami kilkoma zapowiedziami, które będą dostępne podczas konferencji. Oprócz dwóch nagród do zdobycia na platformie Twitch, gracze mogą oczekiwać specjalnej nagrody, za zalogowanie się, a także tradycyjnego zestawu cyfrowego TennoCon.

Największym hitem są trzy nagrody, które na pewno przyciągną wielu graczy do śledzenia transmisji. Elegancki zestaw Dex, przeznaczony zarówno dla Operatora, jak i Driftera, będzie dostępny dla wszystkich, którzy zalogują się do gry tego dnia. Natomiast, aby zdobyć nowy Gotva Prime oraz Gara Prime, gracze muszą śledzić transmisję w określonych godzinach.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane