Targi branżowe Gamescom 2023 i niespodziewane premiery gier

Targi Gamescom 2023, już się rozpczęły. Pierwsze pokazy z nami.

Targi Gamescom 2023
Targi Gamescom 2023

W tegorocznym Gamescomie, na wydarzeniu znanym jako Opening Night Live, rozpoczęła się prezentacją prowadzona przez Geoffa Keighleya (znany z organizacji The Game Awards oraz Summer Games Fest). To wyjątkowy moment, gdyż pokazano nowe informacje na temat przyszłych gier, takich jak Alan Wake 2, Assassin’s Creed Mirage, Mortal Kombat 1, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty oraz Call of Duty: Modern Warfare 3.

W przeszłości Opening Night Live koncentrowało się głównie na grach, które już zostały ogłoszone, a Keighley starał się ograniczyć zbyt wielkie oczekiwania wywoływane przez społeczność mediów społecznościowych przed wydarzeniem. Niewykluczone, że jak bywało to w przeszłości, czekają nas niespodzianki.

Starfield

Inon Zur rozpoczął występ, gdzie zagrał na fortepianie utwór z nadchodzącej gry RPG Starfield firmy Bethesda. Następnie pojawił się zwiastun gry na żywo, która zawiera nastrojową wersję Rocket Mana Eltona Johna.

Starfield ukaże się 6 września 2023 r., a wcześniejszy dostęp rozpocznie się 1 września 2023 r.

Little Nightmares 3

Zaprezentowaną trzecią część platformowej serii horrorów Little Nightmares studia Bandai Namco. Gra zostanie opracowana przez Supermassive Games, brytyjskie studio stojące za grami z gatunku horrorów, takimi jak Until Dawn i The Quarry.

W grze występują teraz dwie postacie i będzie to gra kooperacyjna z trybem wieloosobowym online.

Little Nightmares 3 Pojawi się gdzieś w 2024 roku.

Black Myth Wu Kong

Gra została opracowana przez chińskie studio Game Science. Jest to RPG akcji Black Myth: Wu Kong. która bazuje na tradycyjnej chińskiej powieści "Wędrówka na Zachód". Opowiada o podróży mnicha Xuanzanga. Jednym z bohaterów produckji, jest Wu Kong, czyli Małpi Król.

Premiera gry Black Myth Wu Kong, zaplanowana jest na 2024

Killing Floor 3

Tripwire Interactive ogłosiło wydanie Killing Floor III na PlayStation 5, Xbox Series i PC (Steam, Epic Games Store) w ramach Gamescom 2023: Opening Night Live.
Gra opowiada o wydarzeniach w 2091 roku, gdzie w korporacyjnym świecie, megakorporacja stworzyła, armię zmodyfikowanych genetycznie potworów, zwanych "Zeds". Zadaniem graczy, jest dołączenie do ruchu oporu, który walczy o ocelanie świata.

Niestety data premiery nie została ogłoszona. 

Rebel Moon

Neftlix Rebel Moon

Gra została ogłoszona przez reżysera Zack Snyder, który pracuje dla Neflixa. Zapowiedział również, że powstanie adaptacja filmowa, do tej gry. Adaptacją będzie opracowana przez Super Evil Megacorp i prawdopodobnie będzie dostepna w usłudze subskrypji gier Netflixa.

Assassin’s Creed Mirage

Na Gamescom, zaprezentowano zwiastun gry Assassin’s Creed Mirage. Zwiastun przestawia miasto Bagdad, a ścieżka dzwiękowa w całosci jest po arabsku.

Assassin’s Creed Mirage ukaże się 5 października 2023 roku.

Tagi:
Komentarze (0)
    Szanujemy Twoją prywatność
    W celu zapewnienia pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, a także aby dostarczyć spersonalizowane treści, nasza witryna przechowuje pliki cookie.

    Ponieważ szanujemy prawo do prywatności użytkownika, możesz zrezygnować z zaakceptowania niektórych rodzajów plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj do naszej polityki prywatności

    Ustawienia zaawansowane